koupím datový kabel na eTrex H

ahoj, nemáte náhodou někdo už nepotřebný datový kabel pro tuto GPSku? Myslím, že je stejný jako pro Legenda, ne? Díky

Datovy kabel jsem mel,mozna jeste mam,ale nejsem si jisty kde,nebo jestli jsem ho nevyhodil pri nedavnem stehovani do naseho opraveneho domecku,kdyz neco hledam byva to problem.Urcite se mrknu.:wink:

díky moc:)

jo mám dva…jestli je stejný jako na legenda tak ti ho můžu přenechat…

to by od tebe bylo supr, samozřejmě bych se s tebou nějak vyrovnala…a ještě, kde se případně vyskytuješ, popř. jak by jsme řešili předání? :wink:
Jen ještě zjistím, jestli 100% je pro H a Legend stejnej kabel…
díky moc všem:)