Koupím držák na kolo pro GPSMap 60CSx

Nemáte někdo držák na kolo pro GPSMap 60CSx, kteýr nepotřebujete ? Pokud bude funkční a pro GPSku bezpečný, na nějaké to odření se nekoukám..

koupil jsem držák na kolo i do auta, abych to nemusel pořád přehazovat. Ten na kolo stál asi kolem tří stovek.Myslím si, že cena za GPS60CSX několikanásobně převyšuje cenu držáku.Riskovat přejetí si vlastní GPS kolem někdy při sjezdu ,tak to bych opravdu neriskoval.Originály od Garmina nebo alespoň v prodejně,kde garmina prodávají jsou dobré.Pouze u držáku do auta je při vkládání problém s kabelem, který se dostává dokolize se zadní stěnou držáku.To je tak asi jediná vada, s kterou jsem se setkal. :slight_smile:

Jo, jeden se mi doma válí…

A tak to já bych se taky přihlásil kdyby se našel ještě někomu jinýmu doma nepoužívanej…