Koupim-eTrex držák na řidítka kola

Nezbyl doma někomu po nějakém etrexu?

Jsem momentalne v Londyne a tady ho maji v obchode za 15 liber pokud chces muzu Ti ho dovezt vracim se 12. 5 http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=27710
Taky muzu dovezt kabel na PC pokud ma nekdo zajem ten je za 20 liber
http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=27714

Jsem momentalne v Londyne a tady ho maji v obchode za 15 liber pokud chces muzu Ti ho dovezt vracim se 12. 5 http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=27710
Taky muzu dovezt kabel na PC pokud ma nekdo zajem ten je za 20 liber
http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=27714

Ahoj,moc diky za nabidku ale myslim ze toto reseni je zbytecne.Za podobne penize ho zde, z nejakeho eshopu, koupim take.

Zdar mám stojan etrex na řidíta kola tak za 200 + pošta.

A někdo další by neměl? :smiley: Taky bych měl zájem! :wink:

Minulý týden ve středu jsem ho koupil v obchodě DINO-M ve Slezské ulici (vchod z Písecké) v Praze za 290,- Kč. Zasílají i poštou. :wink: Zatím je ještě mají - jinak nikde nejsou. B)

Díky za tip :wink:

Jestli je ten držák stejný jako na Vista HCx, tak bych jeden měl…

mám stojan etrex na řidíta kola tak za 200 + pošta.
nabídka pořád platí ještě se nikdo neozval.:smiley:

i já psal SZ původnímu dotazovaliti hned první den a zatím se nikdo neozval

Všem se moc omlouvám,prostě jsem na ten inzerat uplne zapomel a nebyl moc u pc.

držák už jsem prodal:)

A já děkuji za výborný obchod:D

Nemáte někdo doma zbytečný držák na kolo pro eTrex H?

Fakt nikdo?:o