Nezbyl doma někomu po nějakém etrexu?
Jsem momentalne v Londyne a tady ho maji v obchode za 15 liber pokud chces muzu Ti ho dovezt vracim se 12. 5 http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=27710
Taky muzu dovezt kabel na PC pokud ma nekdo zajem ten je za 20 liber
http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=27714
Jsem momentalne v Londyne a tady ho maji v obchode za 15 liber pokud chces muzu Ti ho dovezt vracim se 12. 5 http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=27710
Taky muzu dovezt kabel na PC pokud ma nekdo zajem ten je za 20 liber
http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=27714
Ahoj,moc diky za nabidku ale myslim ze toto reseni je zbytecne.Za podobne penize ho zde, z nejakeho eshopu, koupim take.
Zdar mám stojan etrex na řidíta kola tak za 200 + pošta.
A někdo další by neměl?
Taky bych měl zájem! ![]()
Minulý týden ve středu jsem ho koupil v obchodě DINO-M ve Slezské ulici (vchod z Písecké) v Praze za 290,- Kč. Zasílají i poštou.
Zatím je ještě mají - jinak nikde nejsou. B)
Díky za tip ![]()
Jestli je ten držák stejný jako na Vista HCx, tak bych jeden měl…
mám stojan etrex na řidíta kola tak za 200 + pošta.
nabídka pořád platí ještě se nikdo neozval.![]()
i já psal SZ původnímu dotazovaliti hned první den a zatím se nikdo neozval
Všem se moc omlouvám,prostě jsem na ten inzerat uplne zapomel a nebyl moc u pc.
držák už jsem prodal:)
A já děkuji za výborný obchod:D
Nemáte někdo doma zbytečný držák na kolo pro eTrex H?
Fakt nikdo?:o