Zdravím z Brna, neměli byste někdo na prodej téměř zánovního eTrexe (bez dalšího jména),nemapového, do kterého jde nahrát S-42 ? Už je mi blbý si ho pořád od kamaráda půjčovat. Pokud by někdo měl, moje adresa je martin.berka(zavináč)volny.cz Díky! Martin.