Koupím Garmin Etrex Vista Hcx (nový)

Vážení geokolegové, ale i ti ostatní.
Koupím nový Garmin Etrex Vista Hcx. V horším případě velice slabě použitý se záručnim listem a dokladem o koupi, rozhodně bez sebemenší vady či škrábnutí. Vaší cenu respektuji(pokud bude požadavek realistický).

Díky za reakce

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D B)

už to nehul! :smiley:
jo a taky by mě zajímalo, proč odkaz z tvého profilu vede ke mě… :o

Ten odkaz nevede jenom k tobě, ale i ke mně, vlastně ke každýmu, kdo na něj klikne. Nemá tam totiž cestu na profil skrz uid, alébrž default.aspx, tudíž to odkáže každému přihlášenému na vlastní profil.
Zcela OT, ale zaujalo mě to :wink:

Offtopic příspěvky moderuji.

No to jsem z toho jelen :slight_smile: ale pořád bych kupoval

http://www.1nakup.cz/navigacni-systemy/garmin-etrex-vista-hcx-akce-uchyt-na-riditka-zdarma/