Koupim Garmin Oregon 300

Nemusi byt uplne novy. Rozhodujici je cena/stav - nejlepe pod 9k.
Diky.
DD

Za 9.000,- si koupíš nový i s legální mapou a dvouletou zárukou. B)

Blbeho nakopni. Kde ?

treba vlevo mas reklamu. takova lehce prehlednutelna zabka s napisem "potrebujes novou gps" :wink:

No asi jsem slepej nebo nevim ale proste na tech strankach vidim nejlevnejsi 300vku za 9590,-. Coz rozhodne neni mene jak 9k.

Pod 9000 se asi bude hledat dost těžko…

Nova ano. Proto vznikl tento inzerat. Projit si weby kde ji maji od 9.300 do 11.000 umim, ale pred nejakou dobou tu treba warps prodal 2 mesice starou za 8.5k. Takze jde spis o to jestli nekdo nevi o nekom komu oregon nevyhovuje, vyhral ho a nexce ho atd, nez o tom postovat sem stranky webu kde je maji za vice jak 9k.

no ty jsi psal nejlepe pod 9 cimz jsem usoudil, ze to sestikilo muzes zkousnout. priste napis maximalne 9 a ja se nebudu vnucovat :wink:

Omlouvám se, nějak jsem přehlédl, že bys bral i použitou…

pokud budeš nějaký čas sledovat aukro tak tam určitě něco objevíš.
http://aukro.cz/search.php?string=oregon+300

Takže jsme se opět dostali k Warpsovi a kruh se uzavírá :wink:

Vsak on se treba zlevni az k nam dorazi 550ka…