Koupíme jetou GPSku. Hledáme kešky podle mapy, ale neni to ono. Nabídněte seriózní společnici na toulky přírodou mladým geokešákům.
zn: jen vážně - foto vítáno :o)
Ahoj “Valaši”
Koupíme jetou GPSku. Hledáme kešky podle mapy, ale neni to ono. Nabídněte seriózní společnici na toulky přírodou mladým geokešákům.
zn: jen vážně - foto vítáno :o)
Ahoj “Valaši”
Díky za nabídky. GPS už máme! URY “Valaši”