koupím klips na opasek z GPSMap60

Pokud jste dostali v krabici s přístrojem klips na opasek a nepoužíváte ho, můžete mi ho nabídnout: rád ho odkoupím. Mám ten šroubovací čudl, chybí mi ta kolíbka s pérem. Cenu nabídněte. Moc se ale nekoukejte na Garminí cenu, těch jejich 370 považuju za nejnehoráznější přemrštěnou cenu, se kterou jsem se kdy potkal… Za více odpovídající hodnotě považuji tak čtvrtinu…

Díky!