Koupim Legend

Koupim Etrex legend nebo i nizsi model, dulezity je aby to melo sipku na geocaching :wink: nevim jak se tomu odborne rika. Pouzivam totiz pda s gps :wink: Nejdulezitejsi je cena, na prislusenstvi mi nezalezi (i kdyz kabel by nevadil :)) ). Chtel bych ho tak za 2000.

Diky moc za nabidky na mail :slight_smile: