koupím příslušenství ke Etrex Vista C

Mám v plánu pořídit v brzké době své Vistě C jednak kožené pouzdro (co nejdřív), protože začíná být jemně vidět velmi časté používání, dále uvažuji o nějakém stojánku do auta (moje metoda přivázání za volant na šňůře není moc košer) , mno a když zbydou peníze tak i držák na kolo.

Než se pro to vypravím do obchodu, nechcete se někdo těchto věcí zbavit ?

Já mám držák na kolo přišroubovaný na kus ohnutého (esteticky upraveného) plechu v autě - jeden šroub přímo do palubní desky (Fabia) - dva roky s tím bez problému funguju a přehození na kolo není problém. Byla to nejlevnější varianta protože držák do auta byl nechutně drahý.

ja jsem resil stojanek do auta predelavkou stareho pricucavaciho poznamkoveho bloku do auta na sklo - asi vetsina znate, pred par lety to prodavali vsude u benzinek. misto blocku je ted k prisavkam protazene oko z dratu s buzirkou. drzak je pricucnut kusek nad palubni desku na celnim skle, takze gpska spodkem stoji na palubce a oko z dratu brani gps v padu. ( no to je popis, ja bych to z toho teda asi nepochopil :)))