29.9. v oblasti Boubína Kpypl zakulatil svůj počet nálezů na prvním litříku. Vítám tedy celý geotým v pavilonu mezi geoblázny
a přeji příjemný a bezproblémový odlov i u druhé tisícovky!
Karle, velka gratulace od cele rodiny. At se stale dari.
Pokaždé když někdo přibude do V.I.P-salonku…mi Dada pošle jeho fotku…(abychom byli v obraze-když ještě nemáme doma bedýnku)..Je pravda,že se tam začínate množit docela rychle…ovšem ta tísícovka je stále magická a z tolika body už musíte mít opravdu našlapáno.GRATULUJEM.
Velká gratulace k 1. tisícovce. Přeju spoustu dalších nálezů a hlavně radosti, kterou GC ve většině případů poskytuje. Ještě jednou moc gratuluju. ![]()
Gratuluju, držíme vám místo ve druhém patře pavilonu 22! A doufám že se zase někdy potkáme při kešování!
Michal
Karle trochu opozdene ale preci moc gratulujeme os Slajzu a Tucku. At ti to porad slape a at muzeme navstevovat tvoje pekne kesky !!