Kpypl 300

Dnes našel Kpypl svoji třístou cache na naší Vyhlídce Čerchov a podle logu si jí musel opravdu zasloužit :-))). Gratulujeme a přejeme hodně příjemných chvil se šipkou.

Tak to ti moc gratuluju!!! 300 je paradni cislo, doufam ze se toho taky nekdy dockam. Taky dekuju za vsechny tvoje cache. Poradne to oslav

Blahopřejeme, 300 už opravdu značí značný stupeň geopostižení… místo v P22 rezervováno :). A těšíme se na další pěkné kešky!

M+P+A+E

Gratulujem a prajem bohate geojaro :slight_smile:

Gratuluju, jen tak dal!

Gratuluju!!! Snad se taky jednou pridam k tristovkarum…

Gratulujeme taky.

I my se pripojujeme s gratulaci.

Velka gratulace i od Slajsu & Tucku !! Prejeme hodne dalsich peknych chvil s GC.

Jojo, letí gratulace i od jednoho pacoše se stejnou diagnozou. Ale neboj, chovaj se k nám slušně. Ráno tě omyjou proudem studené vody, aby jsi se nastartoval, a i jíst ti dají :))

Take gratuluju.

Nejenom gratulace, ale i ocenění Tvých keší.

Také se připojuji k blahopříní a díky i za tvoje kešky.

Pekne cislo, gratuluji

Super.A teď nanovo k další metě jenž zove se 400.

Diky moc vsem za projevene kondolence a krasne kese :-)))

Preju nam vespolek, aby to tak dlouho vydrzelo!