Krasne Vianoce a Stastny Novy Georok :)))

Mila geokomunita, prajem vsetkym krasne Vianoce, stastny novy rok a vela pohody, stastia a uspechov nielen v geo, ale aj osobnom zivote :)))

Aby sa Vam lepsie ladilo na vianocnu strunu, vytvorte si vlastnu snehovu vlocku :slight_smile:

http://snowflakes.lookandfeel.com/

To by nemohl byt Saman, aby nas vsechny nepredbehl :o) Pripojuji s k nemu a preji klid a pohodu Vanoc vsem … Mimochodem s vlockou jsem se dost vyblbla :o)))

Ale okamžitě tento thread přesuň do gratulací! my si to tady rozvracet nenecháme :-)))

milý ježíšku,
přines mi pod stromeček prosím cahemapu a statistiky na gc.cz
:-)))

Všem geospřízněným duším přejeme Šťastné Vánoce a skvělý Nový Georok plný zdraví, štěstí a spokojenosti.

Přejeme všem veselé Vánoce, bohatého (geo)ježíška a krom zdraví a štěstí též spoustu nalezených kešek v roce 2007!

K tomu nám dopomáhej silný signál :o)

Tož, fšem kačerům přejeme dobrou viditelnost, nabité baterky, vřelé srdce a chladnou hlavu :slight_smile: .

Připojuji se k přání, ať jsou Vánoce hezké, bohaté, šťatné, sváteční, klidné, prostě jaké právě každý chce. Na půlnoční přeji pevný krok, na Silvestra dobrý mok, na Nový rok pevný krok a pro rok 2007 zdraví a šipku do správného směru.

Také se připojuji k přáním, přeji všem prožití Šťastných Vánoc i Nového roku, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem geocacherům přeje Brabenecz. Nechť vás satelity provázý i v nadcházejícím roce 2007.

[quote]

vazeni kaceri, prejeme Vam prijemne Vanoce, Silvestra … a takdale :)) a nenechte se odradit druhymi polovickami a vyrazte na kese svatky, nesvatky :wink: a pokud pipne o veceri nova kes, ne abyste pokracovali v jidle - hura rychle na ni :))
do noveho roku vse nej preji DaO

Vše nej všem podobně posiženým!!!


Vám taky, vodáci...

Krasne vanoce a vubec cely pristi rok preji vsem, kteri jsou podobne naladeni …a dekuji za darecky, ktere jsme si vzajemne nadelovali nejen o vanocich, ale prubezne cely rok…a nezapomente, az budete otevirat ty vanocni, ktere najdete pod tim fakt napadnym stromkem… tak vzpomente-tentokrat se nemusite dovnitr logovat :)…Evuse

Taky vam vsem preji krasne Vanoce, veseleho Silvestra a mnoho zabavy s geocachingem po cely pristi rok.

Snehove vlocky jsou super. :slight_smile: Aspon nekde, kdyz ne venku…

Milí kačeři, známí a zatím neznámí! Přejeme vám krásné a pohodové Vánoce, veselého Silvestra a šťastně úspěšný příští georok. Ať se nám všem daří, zdraví slouží, štěstí provází a šipky vodí správným směrem!
Děkujeme vám všem za krásné kešky, jež nám přinesly tolik radosti:

Vsem znamy i neznamym kacerum, taktez prejem krasne vanoce a stastny novy rok. At nam v pristim roce rostou jen prijemne a napadite krabicky. At nas to porad bavi a nejake to DNF at nas nevyvede z miry.

Mej te se a nezapomente pres svatky kesovat, protoze cpat se cukrovim, koukat na televizi umi kazdy mudla, ale prohrabavat nechutne otvory, prolezat ve svatecnim case rostim a lezt po vsech moznych a nemoznych cestickach kvuli krabicce do mikrovlnky to umime jen my a je to to nejkrasnejsi.

Ahoj v Novem Georoce

Klokani

Pohodove vanoce a spoustu krasnych kesi v novem roce vsem preje Asteris (a Asta vam dava pac)

Vsem znamym i neznamym geokolegum preji pekne Vanoce a stastny Novy Nejen-Geo-rok.
Uz se tesim na stedrovecerni odlov (jednu si kousek od mista bydliste pro tuto prilezitost “susime”) a darek z X-Mas GeoEventu, ktery jsem jeste nerozbalil ;-).

[quote]

Milí kačeři, kačerky i kačeřata (no potěš, to je tvar)!

Přeji vám všem krásné, pohodové a radostné prožití Vánoc, spoustu keší a nápadů na nové, pěkné počasí na lov a málo mudlů na dohled!!!

Připojuji arabsko-cacherský pozdrav: Ať jsou nám družice nakloněny ;)!