Kréta

Mihlo se tady tema Korfu, zeptam se na to same pro Kretu. Nejake zkusenosti s odlovem mistnich kesi? Existuje mapa pro Tomtom? Popr. jakou jinou navigaci jste pouzivali? Nejaky tip na dobrou kes? Nebo nekesovy tip? Cokoliv. B)

Loni jsme byli na severu Krety 30km vychodne od Heraklionu, pujcili jsme si tam terenni ctyrkolku a odlovili asi 4 cache v pohori ve stredozemi. Vsechny byly na peknych mistech blizko nejakeho vlastivedne hodnotneho bodu. S mapama to bylo horsi, mel jsem jen Europe Basemapu v Garminu a Eastern Europe v Tomtomu, a navigoval sem se tedy pouze podle toho mezi kterymi mesty jsem. Kombinoval jsem to s papirovou o trochu podrobnejsi mapou (cca 1cm=2km). Ikdyz aspon to bylo naky vzruso, ne jak doma, kde ted na Topo Czech 2Pro vidime kazdej sutr:)