Kritika diakritiky

Vím, že se to již mnohokrát probíralo, ale zjevně marně. Dovolím si tedy znovu poprosit, aby alespoň názvy keší byly uváděny BEZ háčků a čárek. Působí to zbytečné problémy. Pro ilustraci stačí zde, na GC.CZ na Cachemapě najet kurzorem nad některou diakritizovanou kešku. Děkuji za pochopení.

DaFy

Taky jsem myslel, ze to delaji lide z neznalosti. Ale oni se tu vyskytuji taci, kteri to takhle pisou schvalne, prestoze uz vedi, ze to nekomu zpusobuje obtize… Bohuzel. Jen na okraj - tvuj prispevek je v me RSS ctecce na mobilu taky tezko k precteni :-).

Též se připojuji. Např. ve Firefoxu mám ve vyhledávací liště i plugin pro gc, a tam to diakritiku nebere. Prosím, v názvech ty nabodeníčka nepoužívejte.