Ahoj vsem. Vim, ze je to trochu off-topic na tomhle foru, ale v souvislosti s pripravovanym Carcassonne eventem “Noc s princeznou” v penzionu u Whoa si dovolim tak trosku zaagitovat a dat sem link na “3. Mistrovství ČR v Carcassonne”. Pokud mate nekdo chut, muzete se prihlasit na Hlavni turnaj v Carcassonne a kvalifikovat se na 3. mistrovstvi CR. Zni to sice ponekud oficialne, ale hraji tam i deti a v dlouhych prestavkach mezi koly je mozne vyzkouset nove hry a je to spis takova rodinna pohodovka, nejen pro hrave ![]()