všechno nejlepší k tvé stopadesátce! Dále se drž hesla:" lovíme keše v pracovní době" a 1000 je brzy na světě [:P]!
A tady máš za to virtuální [^] a velký [D] a ne že to všechno sníš a vypiješ. Taky mi něco nech![;)][:)]
všechno nejlepší k tvé stopadesátce! Dále se drž hesla:" lovíme keše v pracovní době" a 1000 je brzy na světě [:P]!
A tady máš za to virtuální [^] a velký [D] a ne že to všechno sníš a vypiješ. Taky mi něco nech![;)][:)]