Úkryt byl prázdný; asi je příliš nápadný. Dal jsem tam novou mikroschránku, ale protože hrozí nebezpečí, že ji mudlové opět odstraní, přidal jsem ještě další schránku asi 0.001’ až 0.003’ severněji a asi 0.009’ až 0.010’ západněji; ještě provedu několik upřesňujících měření.
Myslim, ze je to znacne neobvykle reseni. Bud je treba kes lepe zamaskovat a pripadne upresnit napovedu, nebo ji presunout, nebo ji po kazde ztrate obnovit. Aby byly na jedne kesi tri ruzne schranky je nesmysl.
Hehe, mam dojem ze jednu dobu byly dve schranky na jedne nejmenovane prazske multi:)))))))
To je pravda, po pricine radsi nepatrej :-).
nebudu, podezrelych je par a ja jsem jeden z hlavnich:)))))
Pokud vim, tak to uz bylo na trech prazskych cache a pokazde to byla mikro. To je holt dan za mikro na exponovanem miste. Svoji mikro jsem uz taky hledal a nebylo to jednoduche.
Pravdu díš, sám jsem po logovaném DNF svoji UIP3 nenašel, novou zasadil a Ty jsi mi pak tu původní přinesl… ![]()
M.
Já mám naopak dojem, že je zcela běžné při přesunutí keše nechat na původním místě aspoň mikro pro ty, kteří se ještě o změně nedozvěděli.
I v případech kdy to jde, tak to nechrání proti tomu, kdo už ji jednou vzal.
Jestli to vyznělo tak, že jsou přidány dvě další, jedna severně a jedna západně, tak tomu tak není - je přidána jenom jedna severozápadně, takže s tou původní tam jsou celkem dvě (ovšem jestli mudlové najdou i tu novou, tak se po nějakém třetím místě budu muset porozhlédnout).
Pokud to ma byt jen upozornovaci ze je kes presunuta a finalovka bude jen jedna, tak to je jina.
Fakt jsem tomu rozumel ze budou celkem tri :-). Zatim jsem vzdycky na puvodnim miste videl jen papirek s novymi souradnicemi.
Je to vlastně zatím jenom předběžný opatření - keš je obnovena na původním místě, ale pokud zase zmizí (což je docela možný když vezmu v úvahu kolik dětí si v Petrínských zahradách hraje a takovýhle místo asi láká k nakouknutí), tak ji bude třeba přesunout. A když tam někdo přijde a keš tam už zase nebude, tak by bylo škoda aby odešel s prázdnou, když pár kroků vedle už leží ve zkušebním provozu jiná schránka.
A možná dokonce že by nebylo zas tak špatný mít dvě finalovky trvale, aby aspoň jedna byla v provozu než se opraví druhá, protože na takovýchto exponových místech dochází k odhalení dost často, stačí si přečíst logy sousedních keší (nedávno zmizelá Hunger Wall, na stromě pověšená Panorama).
Ze by nevhodne zvolena lokalita
?
Dve finalovky trvale? Takova fuzzy-cache se mi moc nezda. Kdyz chces jistotu, tak v pripade opakovaneho zmizeni tam misto soubezne zalozni mikro radeji pribij plisek s vyrazenymi souradnicemi nove skryse (tedy jestli je kam). No i ta Panorama tam nekolik mesicu byla 2x, nez jsme to ted zacakem dubna napravili. A stanou se divnejsi veci: Ja onehdy dost zoufale hledal jednu vlastni regular cache jenom proto, ze jsem docista zapomnel, ze jsem ji pred casem jeste jednou presunul. Fakt si ten presun nepamatuju, dodneska mam o tom okno - kdybych nevidel prislusne vlastni logy, neveril bych. ![]()
no Toni keby som Ta nepoznal tak si pomyslim v akom stave si ju premiestnoval ![]()
inac dnes vecer som bol na Lacerte, neviem kde bolo povodne umiestnenie, ale toto nove sa mi zda dobre…
Myslím že jsi našel to původní umístění; ta nová záložní je 12 metrů napravo (0.01’ západně).