Kdyby jste mel nekdo moznost tuhle minci sehnat, tak dejte vedet, rada bych ji mela, ale nemam zatim moznost. Diky
Kolik jsi ochotna do té mince investovat? Mince je z roku 2006 (LE) v serii spolu s provedením Gold a Silver.
Ten je peknej - viz. treba:
http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=01e46231-c651-4a88-99a7-499956dc28c3
Jde Ti v prvni rade o berusku?
Pokud ano, je tu i tento:
http://www.geocoinshop.de/index.php/cat/c25_HC—Ladybird.html