Mam E-trex Legend… a v pocitaci stazene z internetu ruzne mapy - s priponami .gif, .map, .img. Pak tu mam jeste pripony .reg a .TDB (ty jsem vyziskala pres nejaky program z .img). Bohuzel nic z toho nechce Mapsource otevrit. Pri instalaci M3 mi to sdelilo, ze bych si mela poridit novejsi windows - a skutecne, program nefunguje. Otazka zni - da se vubec nahrat do Legenda nejaka takto zplichtena mapa? Jak to dostat do Mapsource? - Vim, ze se to tu diskutovalo, ale 2 programky, ktere to mely prevadet uz jsem zkousela a nic… Taky se hodne mluvi o kalibraci v Ozi - ale to se asi netyka Legenda, ze?
Diky