Velká gratulace této přebornici na Multi a Mystery k dosažené metě a do dalších kešek hodně sil a štěstí..
Myslím, že už v tom lítáš, tak to asi nebude dlouho trvat..GPS Ti ale věčně pučovat nebudem ![]()
To chce flašku..
Velká gratulace této přebornici na Multi a Mystery k dosažené metě a do dalších kešek hodně sil a štěstí..
Myslím, že už v tom lítáš, tak to asi nebude dlouho trvat..GPS Ti ale věčně pučovat nebudem ![]()
To chce flašku..
Gratuluju a preju hodne radosti z dalsich stovek ![]()
Teda děvče, člověk se nedostane pár dní k internetu a pak se nestačí divit. Jedeš fest, to ti řeknu. Se jenom divím, že ti gratulujou a nic nešoupnou. Škrti, co? Se uvidíme za čtrnáct dní. Ahojky a přijmi gratulaci