lenicka.second #200

Asi před rokem jsem měl na svým kontě 2x více keší než ty, a najednou jsi kus přede mnou… Gratuluji !
(těch 2x více keší před rokem - to byla Leniččína 1. keš a moje druhá :wink: )

Taky moc gratuluju! Hloučela byla fantastická, dodnes na ní vzpomínám :)!

Tak ať se ti daří v další stovce a máš s geocachingem jen samé dobré zážitky. :slight_smile:

[color=blue]Gratulujeme k dvoustovce a přejeme jen samou radost při hledání a zakládání.
Ivo a tým[/color]