les-coccinelles si rekli sve ANO

Porad se tu resi, kdo kolik ulovil. Beruskam se ale povedl jeden ulovek primo kapitalni tim, ze ulovili jeden druheho. Blahopreji jim a preji mnoho malych berusek! :smiley:

Taky se přidávám s přáním!!! Ať se Vám daří nejen v normálním životě, ale i v tom geoživotě a plno šťastných společných chvil a malých berušek B)

Nas to taky brzo ceka. Gratulujeme!

Berušky, přejeme vám hooodně štěstí, lásky a porozumění na společných cestách nejen za keškami!:stuck_out_tongue:

Velká gratulace a hodně štěstí!!! :slight_smile:

Ještě před svatbou vyvstala otázka předsvatební smlouvy. Řešili jste ji někdo? Co dělat při rozvodu? Komu zůstane heslo a nalezené keše? Kdo se bude starat o nalezené keše?? A co TB a GC???

Ale teď už vážně: díky všem za přání…

Co dělat při rozvodu? Komu zůstane heslo a nalezené keše? Kdo se bude starat o nalezené keše…

Samozrejme je to tak, ze brouk dostane praci a beruska slavu a penize. Ale to se Vas jiste netyka, hodne stesti na spolecne ceste za sipkou;)