Porad se tu resi, kdo kolik ulovil. Beruskam se ale povedl jeden ulovek primo kapitalni tim, ze ulovili jeden druheho. Blahopreji jim a preji mnoho malych berusek! ![]()
Taky se přidávám s přáním!!! Ať se Vám daří nejen v normálním životě, ale i v tom geoživotě a plno šťastných společných chvil a malých berušek B)
Nas to taky brzo ceka. Gratulujeme!
Berušky, přejeme vám hooodně štěstí, lásky a porozumění na společných cestách nejen za keškami!![]()
Velká gratulace a hodně štěstí!!! ![]()
Ještě před svatbou vyvstala otázka předsvatební smlouvy. Řešili jste ji někdo? Co dělat při rozvodu? Komu zůstane heslo a nalezené keše? Kdo se bude starat o nalezené keše?? A co TB a GC???
Ale teď už vážně: díky všem za přání…
Co dělat při rozvodu? Komu zůstane heslo a nalezené keše? Kdo se bude starat o nalezené keše…
Samozrejme je to tak, ze brouk dostane praci a beruska slavu a penize. Ale to se Vas jiste netyka, hodne stesti na spolecne ceste za sipkou;)