Levné razítko

Poraďte kde lze sehnat levné černobílé razítko na GC. Díky:p

Nejlevněji vyjde,vyřezat si ho z brambory.Jako malí jsme si je tak vyráběli;)

Mrkni se na www.razitkujeme.cz, tam jsou schopni ti vyrobit cokoli, co si vymyslíš a ceny mají hodně slušné. Nechal jsem si u nich taky razítko udělat.:wink:

To je snad levnejsi riznout se do prstu a obtisknout palec… B):wink:

No nevím,následné šití prstu na úrazové ambulanci = 30kč.Při nočním odlovu pak 90 kč.A to nepočítám možnou infekci s následnými zdravotními komplikacemi a nákupem léků:)

Ale když jsme tedy v poradně,tak mrkni do sekce obchody,je tam nabídka CWG i s razítkem;)

Koupit v papírnictví nějaké s obrázkem:D

My si necháváme dělat razítka tady http://www.alt.cz umí to i na počkání a ceny jsou velmi slušné :wink: A dělají i 3D "bezpečná" razítka (např. z fotky :wink:

Koukal jsem na stránky firmy KAVALÍR, vyrábějí CWG a nově nabízejí i razítka přímo pro geocaching, mají tam velký výběr: http://www.gravirovani-laserem.com/vyroba-cwg.php. Koukali jsme na ceny a vycházejí nejlépe.

Nestaci to napsat jenom do jednoho vlakna?