Poraďte kde lze sehnat levné černobílé razítko na GC. Díky:p
Nejlevněji vyjde,vyřezat si ho z brambory.Jako malí jsme si je tak vyráběli;)
Mrkni se na www.razitkujeme.cz, tam jsou schopni ti vyrobit cokoli, co si vymyslíš a ceny mají hodně slušné. Nechal jsem si u nich taky razítko udělat.![]()
To je snad levnejsi riznout se do prstu a obtisknout palec… B)![]()
No nevím,následné šití prstu na úrazové ambulanci = 30kč.Při nočním odlovu pak 90 kč.A to nepočítám možnou infekci s následnými zdravotními komplikacemi a nákupem léků:)
Ale když jsme tedy v poradně,tak mrkni do sekce obchody,je tam nabídka CWG i s razítkem;)
Koupit v papírnictví nějaké s obrázkem:D
My si necháváme dělat razítka tady http://www.alt.cz umí to i na počkání a ceny jsou velmi slušné
A dělají i 3D "bezpečná" razítka (např. z fotky ![]()
Koukal jsem na stránky firmy KAVALÍR, vyrábějí CWG a nově nabízejí i razítka přímo pro geocaching, mají tam velký výběr: http://www.gravirovani-laserem.com/vyroba-cwg.php. Koukali jsme na ceny a vycházejí nejlépe.
Tomka napsal/a:
Koukal jsem na stránky firmy KAVALÍR, vyrábějí CWG a nově nabízejí i razítka přímo pro geocaching, mají tam velký výběr: http://www.gravirovani-laserem.com/vyroba-cwg.php. Koukali jsme na ceny a vycházejí nejlépe.
Nestaci to napsat jenom do jednoho vlakna?