Je tu někdo z Liberce nebo Jablonce nad Nisou a okolí?
Připadá mi, že v Jizerkách je nějak Geopusto …
Je tu někdo z Liberce nebo Jablonce nad Nisou a okolí?
Připadá mi, že v Jizerkách je nějak Geopusto …
tak to zmen a nieco pridaj
potom sa tam vyliahnu aj dalsi cacheri
z Jablonce je Hrouda, ne? On ma FTF akcni radius asi 150km, tak se to na prvni pohled nepozna ![]()
Jsem z Jbc, ale dělám v Praze.
To mi dává poměrně rozumnou základnu pro rychlé starty ve velké ploše - ale jen v sektoru pravý břeh Vltavy X severně od Zbraslavi ![]()
Nápad je to rozhodně dobrý, ale naráží na mé časové možnosti - přes týden odjíždím z Jbc v sedm ráno a vracím se kolem sedmé večer a o víkendech se radší věnuju rodině; maximálně jsem schopen nějakého podvečerního výsadku na kole; v zimě na běžky chodím povětšinou potmě ![]()
Odkud jsi?