Liberec - novinky

Pokud vlastnite Libereckou mestskou kartu, ci krajskou kartu Opuscard, muze se hodit informace, ze muzete vyuzit slevový program Benefit, http://www.benefitprogram.cz/. Vetsinu asi nevyuzijete, ale treba slevy na vstupnem na hrady a zamky jsou fajn. Penize na ulici nelezi.

Dopravní podnik města Liberce, a.s., rozšiřuje své služby a 16.3.2009 spouští pravidelnou meziměstskou linku LIBEREC - PRAHA a zpět.
Jezdí z terminálu MHD, rezervace a dalši info na www.dpml.cz

Jsou v necem vyhodnejsi nez Studaci? Platbu kartou za jednotlivou jizdu jsem tam na prvni pohled nevidel.

Netusim, to snad neni problem porovnat. Ale o stokoruny to nebude :slight_smile:

Jezdí od terminálu MHD.

1.5. mame jedinecnou moznost navstivit vozovnu tramvaji, pozvanka: http://www.dpml.cz/
V souvislosti s touto akci je mozno vysledovat, ze otevira sezonu Vratilavicke automuzeum Ferdinanda Porsche, www.automuzeum.cz, kde se tento den uskutecni setkani historickych vozidel, a spanila jizda. Automuzeum sidli v arealu Vratislavickeho pivovaru, ktery zve v tento datum na den otevrenych dveri. Sladovna urcite stoji za navstevu :wink: http://www.pivo-konrad.cz/

Neni lepsi prilezitost navstivit Liberec!

GCZPF6, GCVFN1, GCVQAW

Jj, dneska zrovna s Javarem do sladovny vyrážíme :wink:

1.5. asi tak od 10:00hod začátek /Muzeum/ :wink:

Pokud se to k vam nahodou jeste nedoneslo, a to bych se dost divil, o tomto vikendu (16.-17.5.) se konaji ve Frydlante velkolepe Valdstejnske slavnosti. Je to velmi dobra prilezitost k navsteve tohoto krasneho koutu nasi vlasti.

http://www.valdstejnske-slavnosti.cz/

I cacheri ruznych druhu tu jiste najdou to svoje:
serie pro cyklisty: [cache]GC1GT9V[/cache]
do mesta: [cache]GC1B2BD[/cache]
pro milovniky hradu a Hradniky: [cache]GCYDYV[/cache] (navstevu vrele doporucuji !!!)
pro milovniky vyhledu: [cache]GC14A0W[/cache]

Zaroven se kona 16.5 ve Smrzovce ukazka bojove techniky.

http://panzermuseum.webgarden.cz/image/13846222

Koukněte sem a zahlasujte pro Svijany !!!

http://zatecky.denik.cz/kultura_region/miss_moku_anketa_20090515.html

Když mně se ta holka nelíbí.:frowning:

Se divim,že nevede Březňák,ale kdo to pil asi ví :smiley:
Jinak jsou všechny hubený,to tam nemaj nějakou zdravou,baculatou,macatoučkou a né jen anorektičky :o
:wink:

bDonna mi to vzala z klávesnice … Svijany jo, ale ta holka moc ne … Nechce někdo vyfotit bDonnu s půllitrem Svijan?

Dobře, tak až budeme pořádat nějakou veselou akci, tak ty doma hlídáš děti a Bella-Donna nám jde dělat fotomodelku s pulitrem :smiley:

A už to někdo Bella-Donně řekl? Mám dojem, že její vztah k focení není zrovna vřelý :). Nebo se pletu?

to moc resite, date 2…9 kousku a nebude vam ani vadit ze je ostrihana podle pulitru :smiley:

a proc je fotej na lavicce? co takhle ve vycepu, jak nesou ke stolu? ti fotografove jsou dneska zoufale bez fantazie…

… jak je psáno na jejím TB … Pozor, kouše …

Od zacatku kvetna jsou v opet provozu specielani jablonecke cyklobusy. Maji namireno z Jablonce a Liberce do Bedrichova, Turnova na Vypřež a o prazdninach do Hamru na Jezere.

Odjezdy:
z JBC do Bedrichova: 7:45, 10:00, 12:30
z JBC do Turnova: 8:40
z JBC na Výpřež: 7:10

z LBC do Bedrichova: 8:50, 11:10, 13:40
z LBC do Turnova: 8:10
z LBC na Výpřež: 7:30

Linky jsou v provozu o vikendech a o svátcích až do konce září. V červenci a v srpnu se bude jezdit do Bedrichova i ve vsechnich dnech. Cena zhruba 40,- za cyklistu vcetne kola.

http://www.csadjbc.cz
http://www.infolbc.cz/

Dne 23.5.2009, tj. tuto So, se koná na letišti v Liberci dětský den.

Letecké ukázky, letečtí modeláři, seskok parašutistů, Heidi Janků (neni uz na deti stará? :slight_smile: … a další atrakce. I nejake cache se v okolí jistě najdou :wink: