Liberecký nováček

Zdravím, jsem z Liberce, plánuji koupi GPS a rád se zapojím do geocashingu. I když jsem starší, byl bych rád, kdyby mě někdo zasvětil do podstaty této hry. Prosím někoho, kdo by mě s sebou vzal na "výlet." Z mé strany se najde volný čas téměř kdykoliv. Klidně i mimo Liberec. :slight_smile:

Koukám, že účet na GC.COM už máš, tak zkus konkretizovat co zhruba potřebuješ vědět.

Doporučuju tohle video, kamarádka mi ho poslala s dovětkem, že je totálně instruktážní a pochopí to každej (já to pochopil :D)

pokud budeš hledat s Kolombem, tak se Tvůj život změní na hledání skrýší. A to je pro každkého "stárnoucího" mladého kačera jen a jen dobře. Od přihlášení se na geocaching.com nedělám nic jiného než hledám. Zcela jsem tomu propadl. p.s. tak si to rozmysli!
Hodně štěstí při hledání přeje odnikudnikam. Zatím bez GPS. Čekám na ježíška.

:smiley: