Limit 40 minut

Jelikož jsem jelito, nestihl jsem udělat listing v limitu 40 minut a již ho nemohu dodělat. Vše nešlo podle mých představ, tak jsem ho opravoval, opravoval… A promrhal čas. Jde to nějak napravit, nebo již listing nedodělám? Díky

Stáhni si nějakej editor - třeba PSPad a piš to v tom a prohlížej normálně v exploreru (nebo co používáš) a ve finále to tam jen kopni přes ClipBoard…B)

Tak již jsem to vyřešil. Je třeba požádat o validační kód. Díky všem

Nerozumím. Už jsem delší dobu žádnou keš nevytvořil. Je teď délka její tvorby nějakým způsobem omezená? Můžu poprosit o další informace? díky.

Mno řekl bych že tady jde o něco jiného, ale pánové, prosím, můžete mi taky pomoct rozkrýt tu vaši apokalyptickou mystiku ? :smiley:

..ten limit tam byl vždycky, nejde o žádnou novinku :slight_smile:
..proto, jak píše Harwey, je lepší si to nejdřív naklofat někde v editoru a pak nakopírovat na GC už finální listing..nebo starý dobrý ukládat, ukládat, ukládat ..bez odeslání revjůvrovi samozřejmě B)

Normálně to dělám v editoru. Ale pak přišel nápad na vylepšení, pak další, pak si odběhnu udělat kávu a nechám si rozpracovaný listing otevřený… A hned je to více ja 40 minut. No, chybami se člověk učí a snad to poučí i ty ostatní :wink:

Já to stále nějak nechápu. Když dělám listing, tak ho mám rozpracovaný třeba 2 měsíce a stále se k němu vracím a dělám korekce. Pak jenom zaškrtnu křížek pro validaci rewjůvrovi a odešlu. A zatím jsem s tím neměl problémy. Samozřejmě ukládám, ukládám …:o

Ona tuším po těch 40 minutách timeoutuje session v prohlizeci, nebo se pletu? :slight_smile:

Určitě se nepleteš! Je to session timeout! Proto stačí uložit, nebo jinak refrešnout stránku!

Ano evidentne se zde pletou 2 věci. Samosebou průběžná editace listingu (Edit listing…) není omezená ani časem ani počtem editací, ale doba jednoho otevření formuláře listingu (od jeho otevření do uložení) omezená je viz výše. Každopádně dotaz zde už zodpověděli jiní, čili přesouvám do Poradny.

Řeším to tak, že mám kromě panelu s rozpracovaným listingem (nebo čímkoli, co může trvat déle) otevřený ještě jeden s GC.com No a když si myslím, že timeout mohl vypršet, nejprve zkusím obnovit nějaký neškodný panel. Buď se obnoví - OK, nebo ne a pak se v něm přihlásím znovu. Nová session se převezme i v tom panelu s rozpracovaným listingem a bez problémů uložím.

Tomu říkám jednoznačná odpověď, vše je jasné, díky :smiley:

Ještě jen doplním. Až prošvihnete (jako já) těch 40 minut, musíte si zažádat o validační kód, trerý přijde na váš mail a musíte si účet opět aktivovat. Odstřihne vás to totiž úplně a nevidíte ani souřadnice kešek. Prostě, jako když nejste zaregistrovaní…

hm, nějak nechápu, k čemu dobrému by měla být taková obstrukce. To je jako ZA TREST, že vám třeba ISP odstřihne internet, protože mu spadla linka, nebo protože zrovna v tu chvíli ČEZ odstaví JETE, nebo jaký má být smyst tohoto opatření?

Teda to jsou mi věci :slight_smile: Co všechno se člověk nedozví, když vytváří listingy normálně bezpečně offline :wink:

Taky se divím. On fakt někdo edituje text listingu v tom miniaturním okně na webu, kde není skoro nic vidět?
Já si tedy vždy vše připravím off-line a pak to tam jen vložím a doladím vzhled.

Furt mi to příjde nějaký divný. Neměnil sis náhodou i email v profilu ? To potom skutečně vyžaduje validaci a člověk jen kouká, jak je po letech najednou z BM/PM bezprizorní "not validated member" ?