Bohužel vyměnili obě mapky, takže při porohhlídce nových keší nebo při keši na kterou se dostanu z linku není vůbec poznat, v jaké lokalitě republiky se vyskytuje
no já nevim co z toho Medulove nemůžou poznat, ale mě to připadá uplně supert to přepínání pod mapkou co je dole člověk si přepíná na různé měřítka jak potřebuje, ted uz jen aby zlepšili podklady fotomapám aby se dalo přepnout i na ně i v jiné oblasti než jsou velká města a bude to luxusní…
Tyyyjo, to je vychytany! Super. Ty Yahoo mapy se mi vubec nelibily. Tohle ma dole prepinatka na rozliseni detailu. Parada!
Sice mi zmizely amapy dodane tam pomoci skriptu GM, ale snad mi to ani nevadi, tohle vypada dobre.
mně to připadá úplně na pendrek, možná se to jen nesnáší s nějakým greasemonkeyem, ale horní mapka neukazuje prakticky nic a spodní už nelze zoomovat kolečkem myši
Zaplaťpánbůh, měl jsem tam přes skript Amapy a při skrolování stránky kolečkem se nejdříve skrolovala stránka a jakmile se dostala mapa do obrazovky tak se dalším skrolováním měnilo měřítko mapy… Tohle je mnohem lepší než Yahoo, zvláště poté co i na Googlu inovovali.
Jo ta spodní je super, to je fakt krok v před. Bohužel ta vrchní se mi nelíbí, dříví bylo poznat kde to je hned na první pohled, teď si musím předělat zoom na té spodní.
Výměna spodní mapy je OK a krok vpřed, u té horní je to docela škoda, souhlas s Medulama - bylo fajn na první pohled vidět v repulice, kde to je. Skoda, že nejde někde v profilu si nastavovat jak se má mapa chovat a další věci na Gc.com, vís si ho personalizovat…
Nová mapa je sice super, ale objevil jsem tam zásadní chyby, tak by jste jí neměli až tak zásadně věřit Příklad:
Cache: Biologický rybník GC17XKP u Vinoře…, cache tam vyznačená sice je, ale rybník se nachází o pár kilometrů dál u obce Čakovice A tam ten rybník rozhodně být nemá…
Taky jsem koukal, ze se zmenil design mapy po kliknuti na "Map it" - (hlavni stranka profilu vpravo nahore). Jsou jinak oznaceny disabled cache a vypis vpravo je taky trochu jinak. Ze by se zase po pul roce zavedely nejaky novoty?
Když si to tak proberu tak to dělalo když jsem nechal šipku uprostřed takže se při rolování dostala do mapy.
Mimochodem, používám Operu takže jsem používal tu upravenou variantu skriptů.
tak ta oranžová barva disabled byla 100x lepší :@ ta šedá není na první pohled k rozeznání naopak oceňuji že se ve Firefoxu opět zobrazuje název cache už po najetí myší na ikonku
No jo, Wilsonova jezera je škoda a teď už asi budu prohlížet jen ty listingy nových kešek, co mají brněnské zakladatele…Překlikávat ještě na měřítko ‘City’ na té dolní mapě se mi asi pokaždé chtít nebude.