Ahoj, byl jsem o víkendu lovit a tak sjem si říkal, že je škoda, že nejsou v keškách listingy, resp. informace o místě (historie, zajímavosti, popis …). Myslím si, že se chystám na výlety docela odpovědně, mnohé si opisuji, prohlížím logy. Ale nemám tiskárnu, donedávna jsem měl ingoustovku, která měla hrozně drahej tisk. Takže listingy netisknu. Setkali jste se s tím, že by někde i v cache byly tyhle informace? Jste proto je tam dávat? Nebo listingy prostě tisknete či předem (i při plánu třeba 10 keší) pročítáte?
v keše je to zbytečné… přečti si předem… jsou tam i informace kudy ke keši jít či na co si dát pozor… něco tisknu, něco ne… mám colorado, kam se to nahraje i s listingem…
Listin v koloušku je sice krásná věc, do té doby než ti owner dá u multi závěrečný vzorec ve formátu JPG. A tohle se mi nestalo jednou.![]()
Treba v teto cache se vse dozvis az na miste. [cache]GC1BVKP[/cache]
V zacatcich jsem vsechno tiskla, ale je to darda na papiry, tisk, priprava (vymazat anglicke casti, zbytecne mezery…). Ted tisknu jenom multiny (nebo opisuju), listing ctu vetsinou predem, ale kdyz se dostanu k odlovu kese necekane, tak i az po te, coz je skoda. Jsem maximalne pro, aby listingy v kesi byly, take me uz to napadlo. Clovek si samozrejme doma projde listing, aby zjistil info ohledne odlovu, ale napr. - kes na namesti, v listingu se pise co vsechno na namesti muzes videt. Prectu si to doma, ale kdyz se nemuzu rozhlednout, tak je to k nicemu. Strankovej listing si nezapamatuju, takze kdyz stojim na namesti, tak vim jenom zlomek toho, co muzu videt. Kdybych si vzala z kese listing, muzu se rozhlednout. Ano, jsou dalsi moznosti jako tisk nebo pda…, ale listing v kesi potesi. Uz se mi stalo, ze jsem ho nasla, ale malokdy.
Tereba na moji ksuli je listing i v krabicce. A to proto ze sam lovim jak mne napadne a pripravuju jen multiny a mysterky , ale jakmile je mam vylustene jdou do trekbuddy a tak nevim kam pujdu a listing ctu az po odlovu. takze na vylete a miste jako je ta moje se docela hodi i popis kesky na miste[cache]GC1GXZT[/cache]
U multin tisknu jen stage.Na laserovce tisk tak drahý není (proto jsem volil laser).Tradičky si přečtu na netu někdy před, někdy po odlovu.V zásadě nejsem proti listingu v kešce.Mohlo by to ale výrazně prodloužit čas,než se keška vrátí zpět do skrýše. Určitě by to nemělo být podmínkou.V mikrokeších by to nebylo reálné.
O nic víc, než když si někdo pročítá logy předchůdců (možná mám takovou občasnou úchylku jen já, uznávám) - a v čem je problém, Jirko? Sedím kus od skrýše (nepředpokládám, že někdo chodí logovat za tři rohy) , čtu si a uvidím, když dorazí někdo další, kdo se na místě bude podezřele motat, takže moc ochuzen nebude.
Když přijdu na zajímavé místo a v cache je jeho popis, ocením to víc, než když si ten popis čtu doma a vidím prd. Takže když si s tím owner dá práci, nic nezkazí a jistě někoho i potěší.