Ahoj,
chtěl bych Vám představit Locify - budoucího nástupce Handy Geocachingu. Nyní je aplikace v beta verzi a potřebuje otestovat. Locify má ambice stát se jedinou lokalizační aplikací ve Vašem telefonu - není zdaleka určena jenom k hledání keší. Hledání keší je v současné době mnohem jednodušší než v Handy Geocachingu, to se ale bude postupně měnit. Má i některé funkce navíc oproti HG, například tolik žádaná funkce ukládání keší na paměťovou kartu a s ní související kompletní lovení offline.
Nokia 6230i. jad,jar pro tuto nokii mi píše neplatná aplikace, generic java mi vyhodí nějakou exception. Nějaké nápady? Kromě Locify jsem v telefonu nechal pouze Jimm a Opera Mobile.
Nainstalovano na N95 8GB. Při rozjezdu se ptá na povolení aplikace číst uživatelská data, pokud dám ano, objeví se directory for locify files: paměť telefonu/locify, potvrdím a přístup odmítnut/access denied a to je vše co s tím zatím dokážu.
Dík za radu.
ondrasek leader : nastav cestu na adresar…treba E:\locify
Ja spis zapasim s tim otravnym odklikavanim hlasek o pristupu dat…i kdyz jsem vsechno co se dalo povolil, stejne jsou v nastaveni te aplikace volby, kde jde dat jen :pokazde se dotazat nebo zakazat…povolit tam neni. Mam Nokii N80
Tak jsem dal E:/locify a to otravne povolovani stokrat dokola pokračuje. V nastaveni se neda dat - vždy povolit, ale jen - nepovolit nebo pokaždé se dotázat… Tak fakt nevim.
Napsal jsem stránku nápovědy s podrobnostmi jak řádně Locify nainstalovat a jak nastavit práva abyste se zbavili těch otravných dotazů (s nimi je aplikace nepoužitelná): http://www.locify.com/help/installation
Obecná rada - stahujte JAD i JAR soubory, pokud stáhnete jenom JAR nebo v telefonu kliknete na JAR, aplikace pak bude nepodepsaná a práva nepůjdou nastavit.
marekl: Změnit souřadnice uloženého bodu zatím nejde, ale lze vytvořit bod nový s vlastními souřadnicemi. Ve službě Locations je volba Save Locally. Ve formuláři (jako ostatně v každém formuláři kde jsou GPS souřadnice) můžete pak použít volbu Own Location.
Předpokládám stejný problém s velikostí aplikace, kterou lze do mého telefonu Nokia6021 nainstalovat. Velikost jar souboru 308kB asi pro tento telefon nedává šanci.
Instalace na SE K550i z jadu neprosla, z jaru bez problemu (asi sit o zdetekoval i jad, pac opravneni muzu bez problemu nastavit). Ale zda se mi ze ty sluzby nejsou tak uplne preinstalled: misto ikony vidim je sipky dolu, a at vyberu jakoukoliv sluzbu, chce se to pripojit k internetu.