Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu

Ahoj,
chtěl bych Vám představit Locify - budoucího nástupce Handy Geocachingu. Nyní je aplikace v beta verzi a potřebuje otestovat. Locify má ambice stát se jedinou lokalizační aplikací ve Vašem telefonu - není zdaleka určena jenom k hledání keší. Hledání keší je v současné době mnohem jednodušší než v Handy Geocachingu, to se ale bude postupně měnit. Má i některé funkce navíc oproti HG, například tolik žádaná funkce ukládání keší na paměťovou kartu a s ní související kompletní lovení offline.

http://www.poklady.com/locify-nejenom-nastupce-handy-geocachingu - článek o Locify v češtině včetně podrobného srovnání s Handy Geocachingem

http://www.locify.com - domovská stránka projektu

http://www.locify.com/download - stažení aplikace

to vypada docela dobre… bude to fungovat na telefonech na kterych funguje jen handylight?

Nokia 6230i. jad,jar pro tuto nokii mi píše neplatná aplikace, generic java mi vyhodí nějakou exception. Nějaké nápady? Kromě Locify jsem v telefonu nechal pouze Jimm a Opera Mobile.

Vypada to opravdu zajimave… kdyz to umi kml, dokaze to cist i gpx lokalne z pameti? vcetne listingu a hintu?

wlfman: Locify ma stejne pozadavky na Javu jako HG full - MIDP 2.0 a CLDC 1.1

vlastik7: Napis pls tvuj problem na nasi Google Group: http://groups.google.com/group/locify. Tam se bude problem s aplikaci resit lepe.

Pitel: V soucasne dobre umi aplikace nacitat jenom KML soubory, neni ale zas takovy problem pridat podporu i pro GPX.

Nainstalovano na N95 8GB. Při rozjezdu se ptá na povolení aplikace číst uživatelská data, pokud dám ano, objeví se directory for locify files: paměť telefonu/locify, potvrdím a přístup odmítnut/access denied a to je vše co s tím zatím dokážu.
Dík za radu.

ondrasek leader : nastav cestu na adresar…treba E:\locify

Ja spis zapasim s tim otravnym odklikavanim hlasek o pristupu dat…i kdyz jsem vsechno co se dalo povolil, stejne jsou v nastaveni te aplikace volby, kde jde dat jen :pokazde se dotazat nebo zakazat…povolit tam neni. Mam Nokii N80

Kde se da zjistit co ma telefon v sobe(jestli splnuje ty dva parametry?)

Tak jsem dal E:/locify a to otravne povolovani stokrat dokola pokračuje. V nastaveni se neda dat - vždy povolit, ale jen - nepovolit nebo pokaždé se dotázat… Tak fakt nevim.

Na Nokii E61i jsem to nastavil přesně podle úvodní obrazovky, a nijak mě to už neotravuje.

Dotaz: Lze nějak změnit souřadnice keše? Typicky u vyluštěné mysterky nebo průběžně během řešení multiny.

Na nokii 6300 jsem na tom stejně :frowning:

Napsal jsem stránku nápovědy s podrobnostmi jak řádně Locify nainstalovat a jak nastavit práva abyste se zbavili těch otravných dotazů (s nimi je aplikace nepoužitelná): http://www.locify.com/help/installation

Obecná rada - stahujte JAD i JAR soubory, pokud stáhnete jenom JAR nebo v telefonu kliknete na JAR, aplikace pak bude nepodepsaná a práva nepůjdou nastavit.

wlfman: Většinou stačí zadat do Google ‘Název telefonu CLDC’, pěkná je třeba tato stránka: http://devices.getjar.com/device/

marekl: Změnit souřadnice uloženého bodu zatím nejde, ale lze vytvořit bod nový s vlastními souřadnicemi. Ve službě Locations je volba Save Locally. Ve formuláři (jako ostatně v každém formuláři kde jsou GPS souřadnice) můžete pak použít volbu Own Location.

Rad bych zkusil, ale bohuzel na Nokii N70 mi nejak nejde nainstalovat :frowning:

Jdu to vyzkouset, ale radeji bych byl za ceskou verzi :wink:

Ahoj mel jsem stejny problem tak jsem to stahl alternativnim odkazem a uz to funguje. Tady je: http://www.locify.com/download/Locify.jar?device=N6230i

A take bych uvital ceskou verzi. :wink:

Nedari se mi nastavit na N6230i - Directory for Locify files. Co s tim??

Tim odkazem nahore stahnete jenom JAR, lepsi je uvadet adresu: http://www.locify.com/more/download

Pokud nefunguje ta automaticky detekovana directory, zkuste ‘e:/Locify’ nebo ‘c:/Locify’

Nefunguje ani jedno napise to : Access denied to selected directory

Problem bude v telefonim pristupu - nacist data uzivatele - nejde zvolit moznost vzdy povoleno

Description: java.lang.SecurityException: Access denied

Já jsem aplikaci stahoval přímo do mobilu, tím jsem se vyhnul oddělené instalaci JAD/JAR, a všechno mi opravdu funguje. Zkuste to případně takhle.

Předpokládám stejný problém s velikostí aplikace, kterou lze do mého telefonu Nokia6021 nainstalovat. Velikost jar souboru 308kB asi pro tento telefon nedává šanci.

Instalace na SE K550i z jadu neprosla, z jaru bez problemu (asi sit o zdetekoval i jad, pac opravneni muzu bez problemu nastavit). Ale zda se mi ze ty sluzby nejsou tak uplne preinstalled: misto ikony vidim je sipky dolu, a at vyberu jakoukoliv sluzbu, chce se to pripojit k internetu.