Staci jen zadat datum ktere je aktualne u nas a pokud je to nekolik hodin po pulnoci tak servery v Americe maji jeste predchozi den a tedy to zobrazuji jako minus jedna.
Oba máte pravdu, když kačer zadá zítřejší datum objeví se u logu -1 day, ale totéž se díky časovým pásmům stane při ranním logování. Američani jsou holt o pár hodin pozadu…
Já jsem to použil pro write note, aby byla poslední. Ale to se jednalo o ztracenou keš a note byla míněna především autorovi (nabídka adoptování jeho keše mnou).