log do již navštívené kešky

je možné se znovu nalogovat do již navštívené kešky???

Pokud myslíš prohlédnout si jí na gc.com pak jistě, pokud myslíš zalogovat si další bod, pak nikoliv

no spíš sem myslel jestli můžu položit TB do již mnou navštíveé kešky. blbě sem se zprvu vyjádřil

Kedine muzes svoji navstevu cache zaznamenat pod write note. Treba pri ulozeni TB nebo nejake jine dulezite udalosti. Nebo taky po premisteni cache do jineho dostatecne vzdaleneho ukrytu.

Nejsem si jisty jestli si muzes zaznamenat dvoji log stejné keše v případě menšího přemístění. Všiml jsem si, že na některých exponovaných keškách v zahraničí se objevují write notes s výměnou věcí třeba pro zopakovaní hezkého výletu i s dětmi apod.

Tohle já loguju jako write note.