Log po telefonu

Zajimalo by me, jak se da poslat log cache na GC.com pomoci telefonu. Obcas se v logu objevi: (Posted by cellphone at :-GMT) Je to pomoci SMS, WAPu nebo upne jinak?

M.

tohle se da udelat pres wap na rtr.ca/geo :slight_smile:

Hmmm… moc pekny. Dik za radu, to se bude urcite hodit :))

Pro vyhledavani a cteni cachi je to super, ale jeste se mi nepovedlo poslat log. Vzdy se uspesne prihlasim, vratim zpet, dale na log cache a tam to porad pise, abych se nejdriv zalogoval :frowning:

Asi delam neco spatne :frowning:

Ja to pouzivam a funguje mi to bez problemu. Dokonce i kdyz se odpojim a znovu pripojim (vypnu/zapnu GPRS) a wapovy prohlizec taha stranky z cache - :wink: - funguje to. Mam Ericsson T39m.

Bola by skoda posielat logy cez wap,
pretoze to stoji peniaze, ked je clovek pripojeny (ak nejde cez gprs)
a vedie to k strucnosti. a logy su lepsie ked su rozvlacne a clovek aj
podakuje a tak…

Musim souhlasit s kolegou :-), bohuzel nevim s kym.. :-(… I kdyz tusim.. :slight_smile:

kolega je Drevokocur, akurat sa zabudol podpisat :slight_smile:

Samozrejme ze log z webu je lepsi a pohodlnejsi. Chtel jsem si napriklad zalogovanim cache zkratit nudnou cestu vlakem zpet domu. V tu dobu mam celou cestu v zive pemeti a je o cem psat :))

Souhlasím. Navíc pokud jsem “na vandru” a od PC mě dělí desítky až stovky mil, je tento způsob sice stručný, ale pohotový. Navíc mi nic nebrání se k tomuto logu po čase vrátit, doplnit fotografie, obšírnější povídání apod. Případně poděkování… (Čímž děkuji autorům mnou již nalezených keší;-)

Cau neviem preco ste nevideli moje drevokocurske meno, ja ho tam hore vidim, ked to pisem.
jasne ze si kazdy mozete robit co chcete, len som chcel na to upozornit. dalsi dovod je, ze ak neskor len zeditujete svoj log, uz si ho maloto precita. aspon ja nie. ja watchujem cache co ma zaujimaju a dostanem teda mailom len prvu variantu.