Hledam idealni logbook do mikrocache, a ne a ne najit. Nejlepsi co jsem zatim videl, a je i ke stazeni na tomto serveru, je logbook od Czecho Cowboye, ale jeste to neni uplne idealni.
Ma to v PDF, zrejme nechce abych si mohl v pocitaci doplnit nazev sve cache, coz zejmena u mikro je vhodne, nebot to casto nejde napsat na krabicku. A vyplnovat to tuzkou, no, je to mozne …
Nelze pouzit oboustranny tisk, druha strana nelicuje s prvni.
Razitkari jiste vytknou mnozstvi radku.
Rolovaci do filmovky neni vzdy idealni, sponka sesivacky nevydrzi uplne vsechno, mozna ze skladaci z A4 by byl lepsi?
Pochlubte se svymi logbooky, nebo lepe, poskytnete je k verejnemu pouziti!
Coz logbook samotny, ale hlavne na ty logbooky do mikrokesi pridelavejte nejaky poutka, casto to pak nejde vytahnout:) Taky se ty logbooky potom nebudou toliko nicit:)
Zalezi co mas za krabicku, ja pouzivam TiCTac a do toho mam udelany takovy maly sesitek … Ale kolombo me upozornil na nevyhodu scanovani na internet … Mohu poslat CDR, snadno upravitelne … Ale je to pro TicTac…
Na jedne egyptske kesi jsem videl logbook zarolovany do schranky od filmu.
Myslim, ze to neni nic, co by ceske rucicky nezvladly. Uzasne na tom je, ze se to dobre roluje dovnitr. Chystam se to pouzit na jedne sve pripravovane kesi.
No, tak si to ale také zkus z toho nejdřív vyndat B)
Takhle je to totiž dělané u mnoha mikrokeší a je to fakt zážitek… Někdy je to skoro o zničení logbooku…
BTW: Ja to videl zatim jen u te jedine v Egypte. A problem s tim nebyl ani v nejmensim (a to tam bylo nekolik zaznamu i samolepky), napopak u klasickych rolovacich logbooku jsem castokrat narazil na to, ze je papir pokrcen, diky tomu ze jej nic nechrani, a jde obtizne vytahnout. Jednou byl dokonce logbook roztrhan na kusy.
Jasně, už to vidím… Asi je už moc hodin, protože mi předtím absolutně nedošlo, že to chceš motat do té kovové kazety a ne jen do toho umělého futrálu…
Takže se omlouvám za kritiku, tohle je už paráda…
a kam narvu tuzku? (taky bych nechtel logovat uplne na konci papiru a rolovat ho pak cely dovnitr :D) btw: pokud me pamet neklame, v praze jedna kes pouzdro na film jako obal na logbook pouzivala.
Mam k mani logbook do mikrokese z PET lahvi, Je ve Wordu, slicovany rub a lic pro oboustrany tist a podelne rozriznuti v pulce sirky. Je mozne to sem nekde nahrat ?
zkus online editor pdf - s doplnenim textu neni problem http://www.pdfescape.com
registrovat se nemusis, kdyz si to nechces nechat rozdelany u nich na strance.
Rolovaci "film" jsem potkal v Dansku. Je to fakt nesikovny, zejmena v tom miste, kde je hodne navstev. Vytahnul jsem asi 3metry papiru, a byl jsem moc rad, ze me tam vzapati nacapal jiny kacer, a ze jsem to teda nemusel rolovat zpet.
Pokud mate neco v CDR, nebo i jinem formatu, klidne mi to poslete - pazitka(zavinac)dpnet.org, nebo to nekak vystavte, moc rad se na to podivam, poucim, poupravim, a jiste nebudu sam. A zrovna TicTac-kovku jsem mel ted prave na mysli
V CDR to není problé. Já mám takhle upravený asi 3 logbooky a pokud bych zakládal další mikro upravím to na míru.
Jinak toto vlákno přesouvám z poradny pro nováčky do obecnýho…
Jestli by jsi zvládnul ho trochu poupravit do dokonalosti, tak bych ti byl vděčný. S tím lícováním jsem si užil už dost srandy, bohužel se mi to ale nepovedlo udělat úplně dobře.
Zkusím doma najít nějaké zdrojáky, chci to stejně ještě zkusit v ediťáku od Adobe
Opravdu jsem nevidel nic lepsiho a jednodussiho. Moje predstava je jasna, list na A4, nestrihat, jen slozit, pripadne dale srolovat, a obsahuje i pravidla. Staci v cestine. Pokud mi poskytnes zdroj, budu spokojeny Pažitka