login na GC přes mobil

Poslední dobou (si tak týden nebo dva) mám problém s přihlášením na geocaching.com přes mobil. Po zadání jména a hesla a odeslání, se dostanu opět na přihlašovací stránku a jsem stále nepřihlášen.  Do nedávna to fungovalo v pohodě a nejednou si ani neškrtnu.

Máte někdo obdobný problém, případně uměli by jste mě poradit co s tím. Je to docela nepříjemné, protože se v terénu nedostanu k souřadnicím.

Používám N70 a minioperu v provedení t-mobile web´n´walk.

Zatím to nejde, je vznesen i požadavek na fórech GC.

BTW.: Zkusil sis přečíst co je tučným červeným písmem napsáno pod odesílacím tlačítkem??? Protože se to tu již řeší...

Díky, jsem rád , že není chyba na mé straně. Doufám že to bude brzo fungovat.

N70 + “velka” Symbian Opera se chova jeste hur. Pri pokusu nacist popis kese nebo login stranku proste spadne cela aplikace. Je to des. Doufam, ze to brzo zprovozni.

Já na tento problém nenarazil - používám SE W810i + MiniOperu, byť dost zřídka - poprvý jsem tam dal takový ten “permanentní log-in” a od tý doby ho to po mě znovu nechtělo. Když jsem si před týdnem v terénu potřeboval překontrolovat vzorečky na Warriors of Honour (první desítky minut po zveřejnění byla zpřeházená písmena), bez problémů jsem se na GC dostal, od té doby jsem nezkoušel.

[quote] jizersky_drak: Já na tento problém nenarazil - používám SE W810i + MiniOperu, byť dost zřídka - poprvý jsem tam dal takový ten "permanentní log-in" a od tý doby ho to po mě znovu nechtělo. Když jsem si před týdnem v terénu potřeboval překontrolovat vzorečky na Warriors of Honour (první desítky minut po zveřejnění byla zpřeházená písmena), bez problémů jsem se na GC dostal, od té doby jsem nezkoušel.

[/quote]

Permanentní login... já jsem se byl "permanentně" nalogovaný až do soboty, kdy jsem se chtěl přes Operu Mini podívat na listing kešky a zjistil jsem, že přihlašovací cookie vypršela a už jsem se nepřihlásil...

Kdyby měl někdo zprávy o odstranění tohoto problému, tak sem napište. Ď

Docela mě to vadí a doufám že to nebude setrvalý stav.

Jako nouzovka se zatím dá používat javovská aplikace Handy Geocaching, ta zatím funguje.

A sakra! Tohle vlákno mi nějak uniklo, jinak bych se dnes nemusel divit. Hlásím N6230i web’n’walk stále to nefunguje. [:(]

Dnes v 18:00 sosano nekolikero souradnic a jedna napoveda, logovani zcela bez problemu (N6680 u O2 + Opera mini).

Dnes v 19:00 zkouseno prihlaseni na N6230i a porad to nejede. [:(]

Na nokii N72 se taky nepřihlásím.

Kdyz to Jarrymu funguje, nebude problém v operátorovi?

To asi ne, já mám taky SPT O2 a nefunguje mi to.

Jarrymu to funguje proto, ze mu nejspis rovnez jeste nevyprsela cookie permanent loginu, ktera ma platnost odhaduji tak ctrnact dni maximalne - pak se bude muset chte nechte zalogovat znova a zjisti, ze to zatim stale nejde a jit principielne nemuze...

Jeden zahranicni cacher uz zjistil pricinu (viz toto forum GC.com - staci v nem pak vyhledat retezec URL). Po upravach na GC.com se pri logovani v URL nove objevuje nejaky hodne dlouhy parametr, URL vytvorena na login strance je tedy nyni delsi nez 512 znaku, coz Opera mini nezvlada a na 512 znaku ji oreze (maximum delky), proto je prihlaseni neuspesne. Cili jsou 2 moznosti reseni - doslapnout na Operu, aby limit delky URL v pristi verzi Opery mini zvetsila, nebo na Groundspeak, aby URL generovanou na login strance zkratil do puvodnich hodnot, kdy to fungovalo... 

Kdyz to tady ctu, tak mi to nedalo a taky se zkusil pripojit. Dlouho jsem pripojeni mobilem v terenu nepotreboval, tak me to zajimalo.
Mi se ale pripojit povedlo!!! [:)] Na displeji se nermalne obevilo welcome bellows. Takze u mne vse v poradku. Doufam, ze to nebyla jenom nejaka vyjimka a ze me mobil v pripade krize nenecha na holickach.
Zkouseno na starickem Siemensi S55 + Opera mini 3.0.6306-basic + Oskarfone pripojeni naskok

To by vysvětlovalo proč se v aplikaci "handy geocaching" od Destila v pohodě připojím.

Delkou URL to na 100% není, protože přihlašovací údaje se posilají pomocí POST a ne GET. Tj. adresa po stisku tlačítka Login zůstává Geocaching. Jedině že by Opera měla problém právě s posíláním POST dat k serveru.

Musim se ozvat. Pouzivam N70 (ET) nekdy s jejich default prohlizecem, nekdy s operou a oboji je relativne bez problemu. Default prohlizec obcas prekryje text v listing necim, nevim cim, takze neni videt. Oba prohlizece sem tam spadnou. Vetsinou je resenim pouzit ten druhy. Myslim si, ze problem by mohl byt v listingu samotnem - proste neco, co se prohlizeci nelibi.

Jinak permanentni pripojeni vetsinou chodi.

hmm tak dneska, snažíce se cestou z Matrixu domů vydolovat přes mobil (SE W810 + OperaMini) listing “Pro každého něco”, už jsem se taky nepřipojil :frowning: