Logo Geocaching v krivkach nebo kvalitnim tiffu?

Ahoj,

nemate nekdo nahodou k dispozici logo gc v tiskove kvalite - budto krivky, nebo dobry tiff? Chtel bych z toho vyrobit nejakou ceduli na Moravian Fall a zatim se mi nechce kontaktovat primo gc.com

Dik

Posláno, doufám že to došlo…je to přímo od GC.com jako zazipovane .eps soubory.

Michale, poslal bys mi to take… diky :slight_smile:
Tabacek

Doslo to v poradku, diky moc;-) Ted jeste sup s tim do Meka…

Tom

muzte mi ho taky nekdo prosim poslat…
na ok1cdj[zavinac]moravany.com

diky moc Ondra

Ahoj, prosím Vás nemáte někdo i naši geoještěrku ve firmátu .eps. Díky moc. Franta

http://patrac.gcm.cz/

Díky, taky jsem si obrázky postahovala, můžou se hodit

Díky moc za pomoc … :wink: