Těžko říct kolik % uživatelů GG by to využilo, ale mě by to nechutně pomohlo…
Co si budem říkat, jsou dny - víkendy - týdny - kdy člověk najde třebas i větší množství pixel. Třeba na dovolenou táhne notebook ve kterým má geoget a po večerech nemá co dělat. Jenže o nějakém připojení k internetu si může leda tak nechat zdát.
Nešlo by GeoGet naučit aby šlo logovat offline a pak to jen všechno jedním tlačítkem odpálit?
Jak si to asi tak představuju? No asi nijak složitě. Najdu si v GG cache, dal bych jí Write Log (jako je write note) s nějakou časovou (datumovou) značkou a už směle logoval. Pak bych se jen připojil na net a jedním tlačítkem všechny pixly rovnou zalogoval. Teď mě napadá, že geocaching.com chce log potvrdit, ale to by určitě šlo taky nějak vyřešit. Třeba je to blbost, třeba je to jen můj nesmyslný výstřelek do tmy. Ale mě - člověku kterej si logy připravuje ve vlaku do poznámkovýho bloku - by to milionkrát bodlo
Mě tohle nějak zvlášt netrápí a GG nepoužívám. Nicméně jsem myslím na eBay narazil na nabídku programu, který něco podobného řešil.
Ale ber tuhle informaci s rezervou. Předpokládám, že se jednalo o výtvor nějakého cachera, protože tuším GeoLobo například na eBay nabízí program na evidenci geocoinů (Geocoins 1.0).
No, ted si nemohu vzpomenout na jmeno, ale existuje tu aplikace pro PDA, kam se to matla a ono to generuje ty Fieldnotes z Colorada. Protoze je to psane v .NETu, ja kdyz to zkousel, tak jsem to proste pustil na svem stolnim pocitaci a vypadalo to funkcne. tedy reseni jak pro notebook, tak i pro PDA. Ne?