Blahopřejeme LOLEmu k dosažení stovky. Na to, že začal lovit na konci dubna je to úctyhodný výkon. Přeji dobrý signál a mnoho úspěchů při dalších lovech. Když jsme se setkali na Blair Witch tvrdil, že kromě bráchy jsme první živí kešeři které vidí. Dofám, že se setkáme na GeoBurčáku, kde jich uvidí celou řadu.
Ja bych pral LOLEMU k te stovce jeste aspon 10 cache zasazenych. To by byla odemne ta spravna gratulace.
K peknemu vykonu gratuluji, at vydrzis v nasazenem tempu:-).
Gratuluji, a jak vidim tak ta stovka mizi v dali. Tak jen tak dal k dalsi stovce.
gratulujem :)))
Take se pripojuji ke gratulacim. Stovka to uz je co zapijet ![]()
Pridavam se ke gratulaci a preji mnoho stesti do dalsich minimalne 400! ;)))
Taky gratuluju! Kdy si takle budeme prat k tisicovce? Odhaduju tak za 2 roky:))))
I ja se pripojuji do zastupu gratulantu a preji jeste hodne kilometru za keskama.
Píšu jako odpověď sem JaKrovi, ale odpovídám všem kačerům z celého stromu. Díky JaKrovi i všem za gratulace, netušil jsem, jak snadno se někdo může stát mediální hvězdou. Fakt je ten, že mě tento fenomén geocaching od začátku chytlil a přivedl mě ke spoustě zajímavých zážitků a postupně i k novým vztahům s bezva lidmi, které jsem neznal.
Pro JaKra - od setkání na Blair Witch jsem se osobně seznámil už jenom s třemi dalšími týmy - s Medvědy.cz (kamoši od bráchy), s Brumlateamem (ti mi nechtěně pomohli dobýt vaše Mezi vinohrady) a s Klíčníkama při jejich vyzývacím Brezniku (pivo na základně).
Specielně díky Mravencovi, má naprostou pravdu, měl bych se dát do sázení. Není to první připomínka tohoto typu. Nebudu dál rozebírat - věřím, že si na JaKr Geoburčáku vše objasníme, než se totálně picnem, a do sázení se dám (tu moje víra ve vlastní účast). Zatím se někdy potýkám i s obyčejným zalogováním cache nebo TB, při své chybě neumím správně obejít některé mezírky v systému a chybu napravit (viz má diskuze). Nerad bych nadělal zmatek špatným zacházením s vlastním dílem. Taky je v mém okolí dost nakeškováno a už se těžko hledá, některé mé záměry už někdo vyfoukl.
Dost výmluv, znovu dík a na eventu či jinde čau!
Dík i tobě. Taková 100 je ale banalita proti tomu, co jste si upekli s Peťulkou. Takže dodatečně vám přeju samou pohodu na geotrati i v životě.