LOLE@CZ #300

Gratuluju jednomu z nejúspěšnějších brněnských FTF lovců k dalším kulatinám - s počtem 300 (a výš) jsi v Brně zatím spíš vyjímkou, jen tak dál… blahopřeju!

Též se za Kimit Team přidávám ke gratulaci.

Blahopřejeme k další metě a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Gratuluji!!! Jen tak dale

Též bych se chtěl připojit ke gratulaci, neboť jsem na toto jméno už mnohokrát narazil a snad mohu tvrdit, že se tak trochu vzdáleně známe.

Posílám gratulace jednomu z Velkých brněnských kačerů. Koukám však, že tě brácha začíná dohánět. Přidej, přidej! :o)

Blahopřeji ke krásné metě a přeji štěstí do dalších stovek.