Ahoj, mám problém. Všechny dostupné programy s GPS této cihličky pracují, jen Vito Navigator II, který používám pro GC mi ne a ne nalézt GPS. Zkoušel jsem ji dát na různé porty, ale pořád se tváří, že ji tam nevidí
Nevíte někdo prosím jak na to? Dík předem.
Jednoduse - podivej se do Nastaveni - GPS, na kterem ji mas portu a ten samej tam nastav ve VITO, rychlost je 9600 baudu.
Zdravim, u tohodle stroje mám taky jednu otázečku. Chodí na tom Smartmapy a GPS Tuner? Podle mě by měly, ale za zeptání člověk nic nedá ![]()
S474N : Díky, už to funguje. :o) Ještě rozchodit GPSDash a bude to ![]()
GPSTuner funguje bez probémů jak má. Se Smartmaps to je horší. Zadej na www.ce4you.cz do vyhledávače Smartmaps a je tam diskuse okolo tohoto softu a WM5.
No ce4you je moje rodile forum a zrovna ja tam psal, ze SmartMaps s WM2005 me funguji na N500
A já Ti tam odpovídal, že ikdyž kopíruji registry a instaluji znovu přes ActiveSync 4.1, tak to prostě nejde. Kdybys mohl popsat přesný postup, bylo by to skvělý.
Ja tam presny postup napsal, zadne registry jsem neupravoval. Zkus udelat HR a nainstalovat to uplne normalne.
HR? Poté, co jsem tam pracně nahrál veškerý soft a vše vyladil?
To radši Smartmaps oželím a nechám si tam jen Dynavix :o) Stejně není pozitivní výsledek zaručen.