jak si kupuji hlasy? Nutím někoho hlasovat? Jen dělám reklamu a jasně jsem napsal, pokud se Vám fotka líbí, tak prosím hlasujte.(a tak je to přesně i v pravidlech, vyhrát má nejhezčí - ale vzhledem k tomu jak je to nastavené si nedělám iluze jak to dopadne).
Upozornil jsem na stránky… pokud se Ti naše fotka nelíbí, hlasovat nemusíš, ba co více, můžeš hlasovat i pro konkurenci…
jo jo.. měl jsem to blíže… ono dva kilometry oproti tvým 12km jsou rozdíl a ten rozhodl .. mrzí mě, že jsem nemohl zůstat a počkat na ostatní, ale fakt jsem pospíchal…
Strašit můžu, nejsem svině abych kazil lidem jejich snahu, ale tohle nemám rád.
Uspěje ten, kde se pohybuje ve větší komunitě lidí a větší procento lidí z nich ukecá. :@ Blééé
Tak 10x jsem sice nehlasoval, ale několikrát počítal do deseti abych se uklidnil. :o
Celkově je to prostě hnus - ty stránky, tadyta reklama na ně, shánění hlasů na úkor dalších stejně stejných a nezajímavých fotek /proboha kdo si může celý večer prohlížet cizí dětičky?/.
Prostě kdybych nebyl slušně vychován, tak bych tě někam poslal…a na keše by to nebylo.
a zakončím to citací z jednoho známého díla:
"proboha, proč mi ukazujete takovou hrůzu?"
Sorry
Je svobodna doba, delejme si kazdy co chce, a proto si sem lupnu reklamu na svou fotku v soutezi a toho kdo mi neda hlas preventivne narknu z nekolegialnich negeokacherskych mravu.
Ač jsem psal že je to můj poslední příspěvěk, musím reagovat, neb urážet se nenechám… prosím pana Autacka (až se mu zase udělá dobře), aby mi zde ocitoval, kde jsem někoho preventivně nařknul??Jsem na to dost zvědavý…
Znova a naposledy, pro ty kdo zřejmě neumí číst to shrnu…
psáno v tématu - "Témata mimo geocaching"
Jasně řečeno, hlasujte, pokud se Vám líbí.. pokud nelíbí, dejte málo bodů = negativní hlas, případně hlasujte pro konkurenci… nikde jsem nepsal KLIKNETE NA TENTO LINK - VŠICHNI POVINNĚ - NEZAJÍMEJTE SE CO TO ZNAMENÁ
jistě to všichni kritici četly, ale pro jistotu - Citace z pravidel: "Hodnoťte ostatní soutěžící a buďte hodnoceni! Získejte body za registraci vaší kamarádky a oslovte svou rodinu a kamarády k ohodnocení. Hodně vám to pomůže."
Osobně, ač si o té soutěži myslím víceméně asi to samé co vy, nevidím nic špatného na to pomoci své manželce když vidím, jak se snaží postoupit v pořadí, taktéž nevidím nic špatného postnout sem tuto "reklamu" se svobodnou volbou pro každého čtenáře a do třetice, vzhledem k počtu přihlášených soutěžících (nyní bez 7kousků 6000 fotek) je šance na výhru i tak dost mizivá