Loxar_CZ 100

Tak už i Loxar_CZ se dostal na první stovku:-) Gratuluju, jen tak dál!!!

Jak rikam prvni stovka je jen jedna - a je krasna !! Moc gratuluji !!!

Gratuluji memu nejbližšímu geo-sousedovi k první stovce, je to v geocachingu asi to nejhezčí číslo

Ty další stováky už jsou tak nějak víceméně samozřejmé :wink:

gratulujem, len tak dalej :)))

Vsem moc dekuju. Bez jejich kesi bych to nedokazal. Diky moc!!!