Tak už i Loxar_CZ se dostal na první stovku:-) Gratuluju, jen tak dál!!!
Jak rikam prvni stovka je jen jedna - a je krasna !! Moc gratuluji !!!
Gratuluji memu nejbližšímu geo-sousedovi k první stovce, je to v geocachingu asi to nejhezčí číslo
Ty další stováky už jsou tak nějak víceméně samozřejmé ![]()
gratulujem, len tak dalej :)))
Vsem moc dekuju. Bez jejich kesi bych to nedokazal. Diky moc!!!