Lucky a spol. - 600

Při pročítání logů jsem zjistil že Lucky a spol. už nalezli 600 keší. Gratulujeme!

Skvela zprava.Moc gratuluji. At se porad dari a dekuji za pekne kesky.

Supr, gratulacia do Slanyho [:)] (alebo Slaneho)? [H]

Děkujeme za gratulace a za Vaše kešky. Už si neumíme představit někam jet a nezjistit si předem, kde jsou keše v okolí. Díky.

Já se také připojuji s gratulacemi. Ať máte z GC co nejvíc radosti a ať vám do jde i tak parádně, jako dosud. Bill22