Při pročítání logů jsem zjistil že Lucky a spol. už nalezli 600 keší. Gratulujeme!
Skvela zprava.Moc gratuluji. At se porad dari a dekuji za pekne kesky.
Supr, gratulacia do Slanyho [:)] (alebo Slaneho)? [H]
Děkujeme za gratulace a za Vaše kešky. Už si neumíme představit někam jet a nezjistit si předem, kde jsou keše v okolí. Díky.
Já se také připojuji s gratulacemi. Ať máte z GC co nejvíc radosti a ať vám do jde i tak parádně, jako dosud. Bill22