Lucky&spol #500

Nasi mili geokolegove pokorili petistou metu. Dekujeme za hezke kesky a prejeme hodne zabavy do dalsich stovek.

Pozdravujeme spřátelený rodinný geoteam a moooc blahopřejeme k půlmilléniu! Luckyho prosím podrbat za uchem… :slight_smile: … a ať vás to nepřestane bavit!

Michal + 3 geogirls + geopotkanice Litchi

Všiml jsem si poblíž jádra, že u vás došlo k poločasu. Gratuluji!

Gratuluji k dobytí jednoho z důležitých obzorů. Co je za ním ? Další a další a další …

gratuluju Lucky&spol za překročenou hranici 500 cache. Mě zbíva do 500. 400 cache. tak ja este prošmejdim pařezu. A moc děkuju za to že jste mě ke geocachingu dostali.

taky gratulujeme a prejeme mnoho uspechu!!!

Jo to je pekna porcicka. Moc gratuluji a jen tak dal !!