Nasi mili geokolegove pokorili petistou metu. Dekujeme za hezke kesky a prejeme hodne zabavy do dalsich stovek.
Pozdravujeme spřátelený rodinný geoteam a moooc blahopřejeme k půlmilléniu! Luckyho prosím podrbat za uchem…
… a ať vás to nepřestane bavit!
Michal + 3 geogirls + geopotkanice Litchi
Všiml jsem si poblíž jádra, že u vás došlo k poločasu. Gratuluji!
Gratuluji k dobytí jednoho z důležitých obzorů. Co je za ním ? Další a další a další …
gratuluju Lucky&spol za překročenou hranici 500 cache. Mě zbíva do 500. 400 cache. tak ja este prošmejdim pařezu. A moc děkuju za to že jste mě ke geocachingu dostali.
taky gratulujeme a prejeme mnoho uspechu!!!
Jo to je pekna porcicka. Moc gratuluji a jen tak dal !!