Luka$ - 1000 !!!

Tak ten pán s dolarem už ode dneška jede druhý gumy!

Gratuluji a přeji ti Luky, ať tě "Agáve" spolehlivě doveze na další tisícovku!!! GL!

Bývalý kamarád :wink:

ja ti dam byvaly kamarad ty lumpe! :slight_smile:
Diky diky diky…

Lukáši, bylo mi poctou, že Ti ten litr vyšel tak hezky - a ta růžová Ti moc slušela!! :smiley:

Tak ať Ti to šlape dál!

H+

Moc moc gratulujuuuu k peknymu numeru !!! Ses nejako rozebehl… Do dalsiho hledani preju hlavne klidek a pohodicku :wink:

Taky jem koukal, kdyz vytahl ten papir s litrem! Takze magicka cisla 1. 100. 1000. mas uspesne za sebou. Tak si to uzivej i nadale a at nemusis tak casto psat WN u nove zverejnenejch kesi :wink:

Skvělé!!! Uživej si milníku a čerpej síly do další tisícovky. Budou zapotřebí :wink: Moc gratuluju