Tak ten pán s dolarem už ode dneška jede druhý gumy!
Gratuluji a přeji ti Luky, ať tě "Agáve" spolehlivě doveze na další tisícovku!!! GL!
Bývalý kamarád ![]()
Tak ten pán s dolarem už ode dneška jede druhý gumy!
Gratuluji a přeji ti Luky, ať tě "Agáve" spolehlivě doveze na další tisícovku!!! GL!
Bývalý kamarád ![]()
ja ti dam byvaly kamarad ty lumpe! ![]()
Diky diky diky…
Lukáši, bylo mi poctou, že Ti ten litr vyšel tak hezky - a ta růžová Ti moc slušela!! ![]()
Tak ať Ti to šlape dál!
H+
Moc moc gratulujuuuu k peknymu numeru !!! Ses nejako rozebehl… Do dalsiho hledani preju hlavne klidek a pohodicku ![]()
Taky jem koukal, kdyz vytahl ten papir s litrem! Takze magicka cisla 1. 100. 1000. mas uspesne za sebou. Tak si to uzivej i nadale a at nemusis tak casto psat WN u nove zverejnenejch kesi ![]()
Skvělé!!! Uživej si milníku a čerpej síly do další tisícovky. Budou zapotřebí
Moc gratuluju