Lukas_Balu 200 :-)

I kdyz je jeste nemas zapsane, tak posilame velkou gratulaci ke zlomeni dalsiho mezniku…byl jsem u toho, tak to vim :o Do dalsiho hledani ti jiste pomuze konecne GPS (z nasich dani…grrr), k FTF rychle auto (z nasich dani…grrr) a k zalogovani bezproblemove pripojeni (z nasich dani…grrr) :smiley: No kazdopadne to ted pujde lepe co :wink: A at vam to s GEOpritelkyni slape tak jak ma…

ahoj na pivku

mnoooo hezka prace :slight_smile: dalsi dvoustovkar na svete a dalsi pekna stovecka za nim :smiley: Jen tak dal Baluu.