I kdyz je jeste nemas zapsane, tak posilame velkou gratulaci ke zlomeni dalsiho mezniku…byl jsem u toho, tak to vim :o Do dalsiho hledani ti jiste pomuze konecne GPS (z nasich dani…grrr), k FTF rychle auto (z nasich dani…grrr) a k zalogovani bezproblemove pripojeni (z nasich dani…grrr)
No kazdopadne to ted pujde lepe co
A at vam to s GEOpritelkyni slape tak jak ma…
ahoj na pivku