Lukas_Balu prvni 100

Prvni 100vku jsi vyhral v boji o Zion… :slight_smile: Super. Uz na miste prisla gratulace ale jeste to specetime pisemne zde.Prvni stovku mas pekne rychle za sebou i kdyz zatim bez vlastni gps.Ale ani to te nezastavi…Do dalsi mety prejeme hodne uspechu a zadne DNF. Uz se tesime na dalsi spolecne odlovene kousky.Jo a vlastne i ty jsi takovej chudacek jako ElKa team…zkouska pred tebou. Zvladni i tuhle mysterku :slight_smile: Preje MyKes team

Gratulujem k prvej mete na dalekej ceste [:)]

Tak a uz jsi nas !! Moc gratulujeme !!

Po celkem "vlaznem zacatku" zcela bez GPS celkem rychly rozjezd se zapujcenou GPS a k tomu jeste diplomka do toho (Diplomka - to je nejakej recept nebo navrhy na diplomy pro sportovce jo? :D Asi za to budou strasny prachy, pac se s tim kazdej strasne coura a strasne mu na tom zalezi ?:)

Kazdopadne at ti to dal slape a nezapomen, uz jen cca 1800 a jses prvni :D 

I my ti gratulujeme a prejeme hodne dalsich odlovenych kesi:-)