Luzicke osvezeni 3.-7.7.

Ahoj, pokud by se nahodou nekdo z Vas v uvedenem terminu chystal na Luzicke kesky, muzete se zastavit na dobre vychlazeneho lahvace, budem tou dobou na chalupe, kousek od kesky Hvozd. Kdyztak se ozvete, poslu souradnice :o)))

Pitr

No. možná pojedu lovit nějaké cache tím směrem, je toho volna opravdu hodně.

Jak jsou ty souřadnice?

Je to skoro az na hranici, mezi Krkavcimi kameny a Hvozdem ;o) Plus minus autobus na N50 01.955 E014 28.870.

v utorok vecer to vyzera na minigeoevent u Pitra na chalupe, my s Dorcadionovcami, Brabenczom a Milancerom budeme tiez v Luzickych horach :slight_smile:

JJ. Zahrada je velika, par stanu se tam vejde… :wink:


Additional Hints: http://rejnoci.unas.cz/krompach/zima4.jpg

Od soboty do stredy budeme pobyvat u rodiny v Liberci, je docela mozne, ze bychom se nekdy a nekde tam “mohli potkat” :-)). Jelikoz to vubec nezalezi jenom na mne, tak nemohu predem nic slibit. DaPe.

Kdyz je to tak, koupim tech lahvacu vic… :o))) No a na to utery nalozim par platku krkovicky, at je co grilovat ;o)

A co mimořádný geoevent u Vendelína?

Viz: GCP64H Vendelínská kulicková

To už je pro nás neauťáky mooc daleko, budeme od soboty ve složení Dorcadion Team - 1, Šaman + Petulka, Brabenecz a později Milancer v Jablonném v Podještědí a budeme plenit okolní keše a hospody :). V úterý se určitě přesuneme na krkovičku a lahváče velmi studené… :slight_smile:

Ani mě nenapadlo, že by se Pražáci mohli vydat tak daleko bez auta :slight_smile:


Ale třeba dape tam psal, že bude přímo v Liberci.


Jo, a ta geochalupa je trochu virtualni, vychází mi to někam ku Praze :frowning:

jojo tie suradnice ukazuju na Jizni mesto :slight_smile:
ked tak sa mi ozvi v utorok na mobil 608938040 keby Pitr neskor nepostol dobre suradnice


jo my ani auto nemame :slight_smile:

Auto nemaji, ale jako spravni prazaci autem prijeli :wink: To Kolombo je jina trida, páni “LOVCI”, kdyz dorazil na kole !!! :-)))

No, kdybych věděl, že bude celé odpoledne lejt jak z konve, že se ochladí a že pojedu v dešti 60 km, tak jsem raději zůstal doma :slight_smile:

Mimochodem, nemá někdo okolí Žitavy jako mapku do GPS?