Ahoj, pokud by se nahodou nekdo z Vas v uvedenem terminu chystal na Luzicke kesky, muzete se zastavit na dobre vychlazeneho lahvace, budem tou dobou na chalupe, kousek od kesky Hvozd. Kdyztak se ozvete, poslu souradnice :o)))
Pitr
Ahoj, pokud by se nahodou nekdo z Vas v uvedenem terminu chystal na Luzicke kesky, muzete se zastavit na dobre vychlazeneho lahvace, budem tou dobou na chalupe, kousek od kesky Hvozd. Kdyztak se ozvete, poslu souradnice :o)))
Pitr
No. možná pojedu lovit nějaké cache tím směrem, je toho volna opravdu hodně.
Jak jsou ty souřadnice?
Je to skoro az na hranici, mezi Krkavcimi kameny a Hvozdem ;o) Plus minus autobus na N50 01.955 E014 28.870.
v utorok vecer to vyzera na minigeoevent u Pitra na chalupe, my s Dorcadionovcami, Brabenczom a Milancerom budeme tiez v Luzickych horach ![]()
JJ. Zahrada je velika, par stanu se tam vejde… ![]()
Additional Hints: http://rejnoci.unas.cz/krompach/zima4.jpg
Od soboty do stredy budeme pobyvat u rodiny v Liberci, je docela mozne, ze bychom se nekdy a nekde tam “mohli potkat” :-)). Jelikoz to vubec nezalezi jenom na mne, tak nemohu predem nic slibit. DaPe.
Kdyz je to tak, koupim tech lahvacu vic… :o))) No a na to utery nalozim par platku krkovicky, at je co grilovat ;o)
A co mimořádný geoevent u Vendelína?
Viz: GCP64H Vendelínská kulicková
To už je pro nás neauťáky mooc daleko, budeme od soboty ve složení Dorcadion Team - 1, Šaman + Petulka, Brabenecz a později Milancer v Jablonném v Podještědí a budeme plenit okolní keše a hospody :). V úterý se určitě přesuneme na krkovičku a lahváče velmi studené… ![]()
Ani mě nenapadlo, že by se Pražáci mohli vydat tak daleko bez auta ![]()
Ale třeba dape tam psal, že bude přímo v Liberci.
Jo, a ta geochalupa je trochu virtualni, vychází mi to někam ku Praze ![]()
jojo tie suradnice ukazuju na Jizni mesto ![]()
ked tak sa mi ozvi v utorok na mobil 608938040 keby Pitr neskor nepostol dobre suradnice
jo my ani auto nemame ![]()
Auto nemaji, ale jako spravni prazaci autem prijeli
To Kolombo je jina trida, páni “LOVCI”, kdyz dorazil na kole !!! :-)))
No, kdybych věděl, že bude celé odpoledne lejt jak z konve, že se ochladí a že pojedu v dešti 60 km, tak jsem raději zůstal doma ![]()
Mimochodem, nemá někdo okolí Žitavy jako mapku do GPS?