M@X se prehnal pres 500. Gratulujeme.
Z Hané taky posílám gratulaci. Ať se stále daří:).
o:o Velká gratulace do Náchoda! Ať tě to baví i nadále a šipka tě nezlobíB)
Také se přidáváme ke gratulaci…
Jako dalsi svedek akce muzu prohlasit, ze je tomu opravdu tak a pullitr byl dobit u Bohemky…
Vecer jsme na oslavu dokonce otevreli pivo, ktere jak pan M@x tak pani M@xova opravdu cele vypili - a navic kazdy svoje!! ![]()
Takze jeste jedna velka virtualni gratulace a at se celemu tymu dari hledani, lusteni i prace s mapou
a hlavne, at vas to dal bavi! ![]()
Aj to mi nějak uteklo. Tak to tedy taky gratulation;)
Tak i ja vam mili M@xici preju aby vam kesovani prinaselo stale jen radost a nestalo se jen pouhou honbou za cisly. Ale jak vas znam, tak pevne verim, ze k tomu nikdy nedojde.
[color=red]Takze jeste jednou gratuluji k pullitru.[/color]
Taky se pridavam s gratulaci a at potkavate same hezke kesky ![]()
Teda ty jedes..:o Gratulujeme!